Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

ОПОРА: на Закарпатті жінка викликала поліцію, бо її не було у виборчих списках


За інформацією спостерігача ОПОРИ, на виборчій дільниці 71 округу в селі Золотарьово - № 210636 жінка не змогла проголосувати через те, що її не було у виборчих списках.З цього приводу жінка викликала поліцію. Натомість на виборчій дільниці в Ужгороді №210734 зафіксовано 4 випадки, коли у списках були давно померлі люди.
Зі слів спостерігача ОПОРИ, на дільницю жінка прийшла разом із чоловіком та сином, однак вони були у списках виборців та змогли проголосувати, а жінці бюлетень не видали через відсутність її прізвища у списку. Жінка прохала членів ДВК видати їй бюлетень, однак вони їй відмовили. Після інциденту жінка зателефонувала до поліції.
На місце події приїхали полісмени, які відібрали пояснення у голови ДВК та очевидців.
«У діях членів ДВК немає ознак порушень Закону, оскільки якщо виборця нема у списку, то дійсно відсутні і підстави видавати йому бюлетень, - зазначає громадський обмудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області Ярослав Гулан. - Громадяни повинні напередодні виборів - до 25 березня -  перевірити себе у списку виборців, щоб бути впевненим у тому, що зможуть проголосувати. Саме до 25 березня можна внести зміни до списку виборців на підставі заяв громадян».   Натомість на виборчій дільниці в Ужгороді №210734 (ліцей «Інтелект») спостерігачка ОПОРИ зафіксувала 4 випадки, коли у списках були давно померлі люди. Про це скаржилися їхні родичі, деякі навіть показували членам ДВК свідоцтва про смерть родичів та просили виключити їх зі списків виборців. За словами спостерігачки, у списках виборців 31 березня була людина, яка померла 17 років тому.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: