Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Скільки днів закарпатці офіційно відпочиватимуть у 2019 році?


Як повідомляється на сайті “Телеграф“, кабмін затвердив перенесення трьох робочих днів в 2019 році – на Великдень буде п’ять вихідних поспіль, на Новий рік чотири.
Кабінет міністрів України на засіданні в четвер затвердив перенесення робочих днів в 2019 році з вівторка 30 квітня на суботу 11 травня, з понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня, і з вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.
“Документом пропонується рекомендувати перенести ці робочі дні керівникам підприємств, установ і організацій для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю.
Відзначається, що цей перенос здійснений з метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування 1 травня – Дня праці і в 2020 році 1 січня – Нового року. Спеціальний режим роботи банків у ці дні визначає Нацбанк”, – йдеться у повідомленні.
Таким чином, п’ять вихідних днів поспіль буде з 27 квітня по 1 травня: в неділю, 28 квітня, святкується Великдень і вихідним автоматично стає наступний за ним понеділок, 29 квітня. 1 травня в Україні святкується День праці. На наступний Новий рік в Україні очікується чотири вихідних дні підряд: з неділі, 29 грудня, по середу, 1 січня нового 2020 року.
Календар свят 2019 передбачає 11 офіційних вихідних:
1 січня – неділя – Новий рік
7 січня – субота – Різдво Христове
8 березня – середа – Міжнародний жіночий день
28 квітня – неділя – Великдень
1 травня – субота – День Праці
9 травня – субота – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
16 червня – неділя – Трійця
28 червня – субота – День Конституції
24 серпня – неділя – День незалежності
14 жовтня – субота – День захисника
25 грудня – субота – католицьке Різдво
Нагадаємо, найбільш популярними для українців святами є Різдво Христове, Великдень і Новий Рік, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології восени 2018 року.
На пропозицію вибрати зі списку найбільш важливі і улюблені свята, 82,2% респондентів вибрали Різдво, 81,7% – Великдень, 75,3% – Новий рік.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: