Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Як заробляли закарпатці на початку нового року

maxresdefault-800x418Середня номінальна заробітна плата штатного працівника області у січні 2018р. становила 6799 грн (в Україні – 7711 грн),що в 1,8 раза вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (3723 грн). За рівнем зарплати Закарпаття випередили Львівська, Миколаївська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Дніпропетровська, Київська, Донецька області та м.Київ.
Традиційною для економіки залишається галузева диференціація заробітної плати. Найбільшою була заробітна плата працівників організацій транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, на   підприємствах складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря,  у сфері фінансової та страхової діяльності. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 22,9–35,8%, а на підприємствах з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів – у 1,7 раза, повідомила «Карпатському об’єктиву» Наталія Яцкулич, начальник відділу аналізу даних демографічної та соціальної статистики Головного управління статистики.
Водночас заробітна плата працівників підприємств та організацій, які належать до тимчасового розміщування й організації харчування, надають інші види послуг, здійснюють діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, закладів охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, а також у сфері мистецтва, спорту, розваг та відпочинку не перевищувала 74% від середнього рівня по економіці області.
На 1 лютого 2018р. заборгованість з виплати заробітної плати становила 2,5 млн.грн.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: