Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Львові суд дав 8 років тюрми закарпатці, яка продала дитину німцеві

У Львові суд дав 8 років тюрми закарпатці, яка продала дитину німцеві
Крім горе-матері суд виніс вирок і покупцеві— німцеві, який отримав 9 років.Після оскарження рішення Личаківського районного суду Львова Прокуратурою Львівської області домоглась суворішого покарання для іноземця, що придбав дитину на Львівщині та намагався вивезти її за кордон, а також для породіллі та організатора незаконного бізнесу,  інформує прокуратура Львівської області.
Попереднім рішенням суду громадянина Німеччини, який хотів незаконно вивезти чуже українське немовля за кордон, засудили на 6 років позбавлення волі. Мати-зозуля, яка продала свою дитину, отримала 5 років позбавлення волі, а організатор злочину ? 6 років тюрми.
Днями Апеляційний суд Львівської області задовольнив скаргу прокуратури та призначив громадянину Німеччини, що купив немовля, а також породіллі, що продала дитину, по 8 років позбавлення волі, а організатору незаконного бізнесу – 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, 25-річна мешканка Закарпаття народила у Львові 22 серпня 2016 року дитину за чужим паспортом. Через інтернет, за допомогою посередниці,  вона погодилась продати немовля іноземцю. В одному із львівських районних відділів РАЦС 26 серпня на новонароджену дівчинку виготовили свідоцтво про народження, в якому громадянина Німеччини вказали батьком.
Але його затримали на кордоні, коли з’ясувалося, що ні іноземець жодного разу не був в Україні, ні мати дитини не виїжджала за кордон, тому вони не могли бути батьками немовля.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: