Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Через місяць користувачі в усьому світі будуть відчувати перебої в роботі Інтернету

Спеціалісти проведуть операцію з поліпшення безпеки світового Інтернету, але це може потягнути роботу деяких веб-ресурсів.

11 жовтня користувачі в усьому світі будуть відчувати перебої в роботі інтернету, повідомляє міжнародна корпорація ICANN, яка управляє адресним простором глобальної мережі.

Це може виражатися в повільній швидкості об’єднання та відсутності доступу до деяких веб-ресурсів, пише Свідок.

Причиною можливих збоїв називаються майбутні роботи ICANN по обновленню криптографічних ключових слів кореневої зони (Key Signing Key, KSK), які використовуються в інфраструктурі систем доменних імен глобальної мережі (Domain Name System, DNS). Це необхідне для забезпечення безпеки роботи веб-сайтів по всьому світу і ускладнення процедур їх підробки зловмисниками.

Спеціалісти запевняють, що особливо сильних впливів на глобальну мережу подібні зміни не приведуть, але, щоб мінімізувати ризики, всі найбільші оператори вже підготовлені до цієї події. Спочатку цю процедуру хотіли провести ще в 2016 році, але перенесли на два роки, щоб дати провайдерам час на підготовку. Тепер вже все готове для здійснення даної операції
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: