Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Названо найбільш нещасливу країну на планеті

Кількість людей у світі, які відчувають стрес і занепокоєння, зростає. У 2017 році рівень щастя був найнижчим за останнє десятиліття.Найбільш нещасливою країною у світі дослідники назвали Центральноафриканську республіку, де бойові дії між різними угрупованнями змусили десятки тисяч людей покинути свої будинки. Про це свідчать дані опитування інституту Gallup
Зазначено, що ЦАР виявилася однією з 11 країн, в якій більшість населення зазнавало в минулому "багато фізичного болю". Майже всі з цих 11 країн знаходяться на південь від Сахари в Африці. На другому місці за рівнем нещастя йде Ірак з показником 59%.
Крім того, в списку є Південний Судан (нещасливі 55% населення), Єгипет (47%) та Іран (45%). Лідерами з позитивних емоцій стали латиноамериканські країни.
Так, перші три місця в рейтингу найщасливіших країн зайняли Парагвай (85% населення), Колумбія і Сальвадор (по 82%). Загалом, за даними соціологів, рівень щастя у світі в 2017 році перебував на найнижчому рівні за останнє десятиліття. Кількість людей, які говорять, що відчувають стрес і занепокоєння, зростає. Соціологи запитали дорослих людей в 147 країнах про те, чи відчували вони позитивні емоції раніше.
Всього дослідники провели понад 145 тис. інтерв'ю. Як мінімум, 70% людей сказали, що відчували щастя, посміхалися або багато сміялися. Gallup веде дослідження рівня щастя у світі з 2006 року, і, порівняно з результатами попередніх років, показник 2017 року - найгірший. 
"Загалом світ перебуває у стресі, стурбований, сумний сьогодні більше, ніж ми коли-небудь бачили", - вважає керуючий редактор інституту Мохаммед Юніс.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: