Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Акциз на цигарки: ціни змусять українців кинути палити


Влітку 2019 року в Україні планують збільшити ставки акцизного податку на тютюнові вироби. Так, куріння для українців зросте щонайменше на 9%.
Про це ідеться у проекті закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів № 9260.
Новий документ підтримали 233 парламентарів, які розглядали новий законопроект за спрощеною процедурою.
Виконувач обов’язків міністра фінансів України Оксана Маркарова зазначила, що розроблений урядом законопроект спрямований на забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2019 році та виконання зобов’язань України у рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
“Ми пропонуємо збільшити низку акцизних ставок на тютюнові вироби на 9%, підвищити екологічний податок, але у розтермінований спосіб на 5 років”, – зазначила Оксана Маркарова.​Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна даний проект сприятиме покращенню адміністрування в окремих галузях, що дасть значні надходження до державного бюджету.
Отже, закон передбачає збільшити з 1 липня 2019 року ставки акцизного податку на тютюнові вироби на 9 відсотків; підвищити з 1 січня 2019 року ставку екологічного податку за викиди двоокису вуглецю (СО2) стаціонарними джерелами з 0,41 грн/т до 10 грн/т та передбачити поетапне підвищення ставки до рівня 30 грн./т у 2023 р.; збільшити ставки рентної плати за користування надрами для видобування нафти і конденсату на 2 відсоткових пункти та для залізної руди – на 0,8 відсоткових пункти; збільшити ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на 50 відсотків.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: