Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Названа ціна проїзду платними дорогами України

Першою концесійною дорогою в Україні повинна стати траса Львів - Краковець. Проїзд коштуватиме від семи євроцентів за кілометр.Вартість проїзду платними дорогами в Україні не перевищуватиме сім євроцентів за кілометр. Про це в інтерв'ю Liga.net повідомив глава Укравтодору Славомир Новак. 
"В Європі проїзд коштує, мінімум, 7 євроцентів (2,2 гривні) за кілометр. В Україні точно буде не дорожче", - зазначив він. 
Відзначається, що першою концесійною дорогою в Україні стане траса Львів - Краковець, яка зв'яже Україну і Євросоюз. Будівництво цієї дороги обговорюється вже багато років. Її протяжність складе 84,4 км. 
"До кінця року ми повністю завершимо перевірку всіх ділянок дороги і матимемо всю необхідну документацію. Ми повинні бути впевнені, що пропонуємо інвестору. На початку 2019 року підготуємо звернення до Кабміну про оголошення конкурсу на концесію", - повідомив Новак. 
Передбачається, що кошти інвестору будуть повернуті за рахунок збору плати за проїзд, а також плати за доступ і експлуатацію об'єктів дорожнього сервісу, придорожньої інфраструктури, розміщення реклами, логістичних центрів, сучасних ліній зв'язку уздовж дороги. Орієнтовний термін будівництва дороги складе 4-5 років. Термін концесії повинен скласти до 49 років. 
Концесіонер відповідатиме за будівництво, утримання, ремонт чотирьохсмугової дороги, яка буде побудована за категорією 1-А. Орієнтовна швидкість руху складе 120 км/год. За словами Новака, зараз немає великої кількості претендентів на концесію. 
"Є кілька серйозних європейських компаній, готових інвестувати. Думаю, в українських компаній не буде таких ресурсів. Хоча в Україні є кілька багатих людей. Якщо вони будуть зацікавлені, чому ні. Але я думаю, що все ж, більше зацікавленості буде у європейських банків та інвесторів", - сказав Новак.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: