Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Нарахування субсидій: українцям доведеться сплатити непосильні суми

Українцям пояснили, що в разі отримання платіжки за компослуги, в яких не відображений розмір субсидії, сплатити потрібно повну суму. Якщо робині все ж дадуть пільги, то пізніше за той місяць зроблять перерахунок.
Про це заявили в Мінсоцполітики.
тепло
Таким чином, якщо у листопаді платіжка за газ чи тепло надійде без відображення субсидії, то пізніше буде проведений перерахунок оплати, а сам розмір субсидії можна уточнити в реєстрі субсидиантів. При цьому у разі ненарахування субсидії, українці повинні все одно оплачувати обов'язковий платіж - той, який їм був розрахований до сплати за воду, світло і газ у вересні цього року. 

Втім хвилюватися не варто, заспокоюють в службі соцзахисту, усі перерахунки українці отримають пізніше і їм буде компенсовано ті суми, які вони оплатили раніше.

"Затримки в основному виникають через несвоєчасного подання місцевими органами інформації про склад зареєстрованих осіб, переліку житлово-комунальних послуг і тарифи у місті", - додали в міністерстві.
Додамо, згідно нових правил надання українцям пільг, все що потрібно, це подати громадянам заяву та декларацію про доходи. Окрім цього, жодних інших довідок надавати не потрібно.

Крім того, оформити субсидію навіть можна онлайн.
На сьогодні служби соціально захисту масово отримують заяви, за їх тиждень надходить понад сто тисяч. Це все яскраво відображає нинішню фінансову проможність простих українців, що не може не жахати.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: