Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

МОЗ допоможе з працевлаштуванням студентів-медиків

України

Про це на сьогоднішній конференції, присвяченій розвитку медичної освіти, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський, повідомляє кореспондент РБК-Україна.
"Досі був дуже дивний механізм розподілу, який не має нічого спільного з компетенцією випускника, компетенцією майбутнього лікаря і місцем працевлаштування. Існування платній інтернатури, де інтерн платить за те, щоб працювати, говорить про повністю спотвореної моделі післядипломного навчання, коли майбутня спеціальність лікаря залежить від його нинішньої платоспроможності,   заявив міністр.
У міністерстві хочуть створити справедливий загальнонаціональний рейтинг.
Як вважає Лінчевський, рейтинг дозволить майбутнім медикам визначитися з вибором спеціальності та надасть відповідні місця для проходження інтернатури.

"Майбутні лікарі, які найкраще склали державний кваліфікаційний іспит, мають пріоритет у виборі спеціальності, у виборі місця проходження інтернатури,   вважає Лінчевський.
У міністерстві вважають, що iнновацiя послужить відмінною мотивацією для студентів, щоб навчатися протягом шести років. Також інновація надасть необхідні робочі місця, в залежності від специфіки діяльності медичних фахівців.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: