Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Заробітчани вже нинішнього року перерахували в Україну 4,5 мільярда доларів

Це на 30 відсотків більше, ніж за відповідний період минулого року,- повідомив у соціальній мережі голова ради Нацбанку Богдан Данилишин.Посадовець зауважив, що заробітчанство знижує кількість безробітних, зменшує бідність, але у тривалій перспективі має негативні наслідки: скорочує працездатне населення, “сприяє” виїзду за кордон молодих освічених осіб, впливає на зростання соціальних видатків.
УНІАН повідомило, що торік в Україну надійшло від заробітчан 9,3 мільярда доларів, що було на 24 відсотки більше, ніж у 2016-му. Нинішнього року Нацбанк розраховує на 11,6 мільярда.
За інформацією міністра соціальної політики Андрія Реви, сьогодні за кордоном на постійній роботі знаходиться 3,2 мільйона українців, а 9 мільйонів трудяться тимчасово 1-6 місяців.
Найбільше осіб виїжджають на роботу до Польщі, де зараз працює 1 мільйон українців. Звідси торік прийшла в Україну одна третя всіх надходжень. У Росії трудяться більше українців – близько 3 мільйонів, але звідси перераховують значно менше коштів, ніж з Польщі. Причина в тому, що в Польщі на 40-50 відсотків більше платять, ніж в Росії. До того ж із-за банківських обмежень українці краще везуть додому готівку: торік заробітчани офіційно надіслали в Україну лише 1,4 мільйона доларів,- пише портал 112.ua.
Цього тижня УНІАН повідомило, посилаючись на польське радіо, що за 3 місяці нинішнього року заробітчани перерахували з Польщі рекордну суму – майже 3 мільярда злотих, тобто 800 мільйонів доларів. Це на 700 мільйонів більше, ніж за відповідний період минулого року. Кошти надходили переважно від сезонних працівників. 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: