Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вже з 1 вересня: українські школи радикально змінять систему оцінювання

Вже з 1 вересня: українські школи радикально змінять систему оцінювання
У новому навчальному році на першокласників чекає приємний сюрприз: Міністерство освіти і науки України планує скасувати шкільні табелі для початкової школи.
Про це в ефірі ObozTV заявила радник міністра освіти і науки Іванна Коберник. За її інформацією, для заміни табелів був розроблений новий проект під назвою "Свідоцтво досягнень".


"Нова українська школа визнає цінність кожної дитини: це зазначено і в стандартах, і в законі. Кожна дитина розвивається у своєму темпі. Хтось швидко читає, бо він швидко думає і говорить, а хтось читає повільно, адже повільно говорить, але у нього хороша пам'ять і аналітичний склад розуму. Саме таку інформацію повинні отримувати батьки", – впевнена Коберник."Для того, щоб спростити цю роботу, був розроблений проект "Свідоцтво досягнень": цей документ повинен замінити табель", – розповіла вона.

На думку радника міністра, табель і школа – слова несумісні.

"Я сподіваюся, що надалі в школі взагалі не буде слова "табель". Бо якщо ми звернемося до етимології цього слова, то в перекладі воно означає "відомість", – заявила Коберник.

Вона стверджує, що "Свідоцтво досягнень" це не добре і не погано, воно потрібно лише для того, щоб показати: активна дитина чи ні.

Однак старшим класам радіти не варто, адже для них оцінки нікуди не подінуться.

"Зрозуміло, що в старших класах з'явиться підсумкове оцінювання. В тій чи іншій формі воно з'явиться і в третьому класі, але не відразу, а поступово", – сказала радник.

"Головне завдання перших двох класів – це підготувати дитину і батьків до того, що таке оцінювання – це нормально. Це просто зворотний зв'язок, щоб ти бачив, що відбувається з твоєю дитиною", – підбила підсумок Коберник.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: