Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Україні можуть дозволити ховати людей в парках і скверах

В Україні можуть дозволити ховати людей в парках і скверах
Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді дозволити відведення місць на території парків і лісопарків для біопоховань. Про це сказано в законопроекті № 8248, зареєстрованому в Раді 5 квітня, передають Українські Новини.

"Дозволяється відводити в населених пунктах на території кладовищ і об'єктів благоустрою загального користування - парках (лісопарках, парках культури та відпочинку) місця біопоховань померлих", - сказано в законопроекті.

Також Кабмін пропонує внести до закону "Про поховання та похоронну справу" термін "біопоховання", де визначити, що воно передбачає використання матеріалів, які розкладаються протягом 5 років.

При цьому, місце біопоховання має бути обладнано інформаційною табличкою замість надгробків або інших нагробних споруд.

У пояснювальній записці до законопроекту не описується ця ініціатива, але зазначається, що одне із завдань законопроекту - це вирішення проблеми нестачі місць для поховання через дефіцит земельних ресурсів.

Як повідомляли Українські Новини, також у цьому законопроекті Кабмін пропонує Раді ввести штраф у розмірі 200 неоподатковуваних податків мінімумів доходів громадян (3 400 гривень), арешт до 6 місяців або обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років за наругу над колумбарною нішею.

Крім того, з метою дерегуляції ринку ритуальних послуг пропонується ввести декларативний принцип введення господарської діяльності у сфері поховань замість застарілої системи укладання договорів між ритуальною службою та суб'єктами господарювання, що надають послуги поховання.

Документ також передбачає заборону працівникам правоохоронних органів, органів реєстрації актів громадянського стану й установ охорони здоров'я передавати представникам послуг поховання інформацію про померлого та його родичів, із установленням кримінальної відповідальності за таке розголошення.

Як повідомляли Українські Новини, у Києві ховають людей тільки на 1 з 29 кладовищ міста.

Через катастрофічну ситуацію з цвинтарями українці масово переходять на кремацію.

Джерело : Українські новини 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: