Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вчителі за січень отримають підвищені зарплати

Вчителі за січень отримають підвищені зарплати
Підвищення обмежиться чотирма прожитковими мінімумами.

Відсьогодні, 1 січня, набирає чинності норма нового закону "Про освіту" щодо підвищення зарплатні освітян.

Так, 2018-го року слід очікувати підвищення мінімальної зарплати працівникам найнижчої кваліфікаційної категорії до рівня чотирьох прожиткових мінімумів, тобто до 6,8 тис. грн (1,7 тис. грн помножене на 4).

У законі, щоправда, прописане більш суттєве підвищення – від трьох мінімальних зарплат. Ураховуючи новий рівень мінзарплати в 3723 грн, отримуємо суму 11 тис. 169 грн. Однак, розмір державного бюджету не може дозволити одразу почати виплачувати такі надбавки в окладах. Тому чиновники ухвалили рішення збільшувати зарплату педагогів поступово від 2018-го до 2023-го.

Починає діяти й нова система надбавок. Для кожної наступної кваліфікаційної категорії виплати збільшуються на 10%. Педпрацівник вищої категорії матиме оклад на 30% більший від інших.

До того ж проходження вчителем добровільної незалежної сертифікації автоматично означатиме, що він отримуватиме надбавку в розмірі 20% від окладу. На доважок затвердили надбавки за вислугу років від 10% до 30% окладу.

Нагадаємо, закон "Про освіту" також затвердив створення в Україні 12-річної школи. Відтепер навчання поділятиметься на три рівні: початкова школа (чотири роки), базова середня освіта (п'ять років) й профільна освіта (ще три роки). Нововведення почнуть діяти також із поточного року. Однак не для всіх, а для першачків, які у вересні вперше прийдуть до школи. 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: