Головна > Міжгірщина / Суспільство > Міжгірських учнів навчали стрільбам з стрілецької зброї

Міжгірських учнів навчали стрільбам з стрілецької зброї


16-05-2018, 18:43. Розмістив: redaktor
10 травня 2018  року на полігоні військової частини А1927 в с. Крива Хустського району з випускниками загальноосвітніх шкіл та студентами професійного ліцею Міжгірського району були проведені стрільби з автомата АК-74 під керівництвом військовослужбовців Міжгірського районного військового комісаріату майора Похільчука Сергія Олеговича, солдата Сиротяка Михайла Йосиповича та викладачів предмету “Захист Вітчизни ”.
Для виконання першої навчальної вправи стрільби з АК-74 кожен учасник отримав набої та бронежилет « Корсар» ( вага 14,5 кілограм).
Юнаки вдосконалювали  навики з вогневої підготовки, в процесі яких були виконані стрільби бойовими набоями з автомата Калашникова.
127 юнаків Міжгірщини виконали поставлені завдання з відповідальністю та гордістю.
Міжгірський районний військовий комісаріатСтрільби 1Стрільби 2 висловлює подяку керівництву району, відділу освіти Міжгірської районної державної адміністрації та Міжгірському відділенню Хустського відділу Національної поліції, а також викладачам та юнакам, які прийняли активну участь в підготовці та проведенні навчальних стрільб.
Повернутися назад