Головна > Міжгірщина / Суспільство / Головне > На Міжгірщині введені карантинні заходи з приводу зростання захворювань на кір та ГРВІ

На Міжгірщині введені карантинні заходи з приводу зростання захворювань на кір та ГРВІ


11-02-2018, 21:04. Розмістив: redaktor

9 лютого,в Міжгірській РДА під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Василя Юрика проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних
ситуацій, наякому розглянуто ситуаціющодо розповсюдження захворювань на кір та ГРВІ в районі. Комісією прийнято рішення з  урахуванням швидких темпів зростання захворювань   ввести на території району карантинні заходи.
Доручено керівникам підприємств, закладів, організацій, служб забезпечити неухильне та своєчасне виконання усіх заходів з профілактики та боротьби із цими захворюваннями. Встановлено дати здійснення карантинних заходів – з 12 по 26 лютого 2018 року, але ці терміни ще можуть змінюватися.
Оприлюднюємо витяг із протоколу комісії щодо наданих основних доручень районним установам -
Пункт 3 протоколу.Сектору охорони здоров’я райдержадміністрації (Пшеничний А.О.):
3.1. Забезпечити режим роботи лікувальних закладів відповідно з вимогами протиепідемічного режиму.
3.2. Забезпечити щоденну подачу інформації до 10.00 вМіжгірське районне відділення Лабораторних дослідженьСвалявської міжрайонної філії ДУ”ЗОЛЦ ДСЕСУ”щодо кількості захворілих на кір та ГРВІ з розбивкою по віку.
3.3.Опрацювати питання щодо розгортання додаткової кількості ліжок на випадок масових поступлень хворих з важкими та ускладненими формами захворювання накір та ГРВІ.
3.4. Посилити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.
3.6. Організувати проведення моніторингу ситуації щодо захворюваності на кір таГРВІ, щоденно до 11.00інформувати комісію ТЕБ та НС.
4.Відділу освіти райдержадміністрації (Олексієнко Н.С.), селищній та сільським радам:
4.1. Забезпечити виконання в дитячих організованих колективах вимог санітарно-протиепідемічного режиму.
4.2. У зв’язку з ростом захворюваності на кір і ГРВІ та з метою запобігання їх розповсюдження призупинити навчальний процес у школах та дошкільних закладах району на 14 днів з 12.02.2018 року.
5.Відділу культури райдержадміністрації (Шемет О.М.), відділу освіти райдержадміністрації (Олексієнко Н.С.), заборонити масові заходи, які проводяться в приміщеннях з великим скупченням людей.
Термін виконання:
До 26.02.2018 року
5.Міжгірському районному відділенню Лабораторних дослідженьСвалявської міжрайонної філії ДУ”ЗОЛЦ ДСЕСУ” -
5.1. Забезпечити проведення контролю по виконанню на об’єктах району вимог санітарно-протиепідемічного режиму.
5.2. Продовжити проведення оперативного аналізу захворюваності населення, про результати інформувати районну комісію з питань ТЕБ і НС.
6.Контроль за виконанням рішення комісії покласти наМіжгірське районне відділення Лабораторних дослідженьСвалявської міжрайонної філії ДУ”ЗОЛЦ ДСЕСУ” .
Повернутися назад