Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Міжгірщині відбудеться "Фестиваль бджолярів"

11 серпня 2019 року у селі Вучкове Міжгірського району, в мальовничому урочищі Петровець відбудеться «Фестиваль бджолярів».На Міжгірщині відбудеться "Фестиваль бджолярів"
Село Вучкове – відомий центр закарпатського бджільництва.
Карпатка вважається однією з кращих порід для пасіки, так як має безліч плюсів і позитивних відгуків від досвідчених бджолярів.
Вперше дана порода була виявлена на території Карпатських гір в кінці 20 століття, звідки і отримала свою назву.
У той час карпатка як порода бджіл була на межі вимирання, тож заради збереження цього виду бджіл була пророблена колосальна робота.
Завдяки цьому сьогодні тисячі бджолярів насолоджуються медом, зібраним карпатською бджолою, а також намагаються розводити і примножувати кількість особин цієї миролюбної породи.
У 2006 році на території бджільницького господарства у с. Вучкове було встановлено пам’ятник карпатській бджолі.
У програмі фестивалю передбачені виступи фольклорно-мистецьких колективів, освячення меду та продукції бджільництва, виставка-ярмарок бджолярів та народні гуляння біля Вучківського гейзера мінеральної води.
Гості святі зможуть скуштувати смаколиків верховинської кухні та виробів із меду, а також матимуть змогу ознайомитися з історією солодкого ремесла, яке презентуватиме Міжгірська асоціація бджолярів.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: