Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В мережі показали красу озера Синевир (ВІДЕО)Озеро Синевир знаходиться в заповідній зоні Національного природного парку з однойменною назвою.​Здається, що вся краса карпатської землі сконцентрована в цьому місці. Сміливо збирайте компанію і вирушайте до гірського масиву Горгани. Там на висоті майже у тисячу метрів знаходиться сьоме диво України - найбільша водойма Карпатських гір (приблизно 5 гектарів). Синевир здається рідкісним діамантом у смарагдовій короні карпатських лісів. Щоб побачити кришталево чисте озеро з «небом на дні», потрібно завітати в Межигірський район Закарпаття. Про це інформує karpaty.love
Тільки уявіть, вік Синевиру приблизно 10 тисяч років, а його глибина місцями сягає 24-ох метрів. Завдяки цьому вода залишається крижаною за будь-яких погодних умов. Через це зануритися у водойму можуть дозволити собі тільки справжні відчайдухи. Чистоту озера визначають його мешканці – рибка форель, яка потребує найчистішого середовища. Але не забуваймо – вилов риби заборонений, а перед тим, як вживати воду, краще її прокип'ятити.
Озеро надзвичайно популярне серед туристів, тому навколишня територія доглянута і максимально облаштована для їхнього комфорту. Для кращого кругозору тут зведено оглядові майданчики. Гармонійно вписуються в місцевий пейзаж дерев'яні скульптури, так ніби сама природа брала участь у їхньому створенні.
Територія на якій знаходиться озеро – заповідна, тому тут можна зустріти рослини та тварини, які охороняються законом. Саме там перед вами відкривається унікальна можливість побачити рідкісних представників карпатської флори та фауни. Поїздка до Синевиру – можливість відвідати єдиний в Україні центр реабілітації бурих ведмедів.
Для того, щоб Ваш відпочинок нічого не зіпсувало, потрібно чітко дотримуватися установлених правил:
- На території заповідника не можна встановлювати палатки та розпалювати вогнища;
- Забороняється рвати квіти чи заготовляти дрова, вирубуючи дерева або чагарники;
- Заборонено полювання на тварин, вилов риби, руйнування звіриного житла;
- На заповідній території забороняється смітити та руйнувати навколишні об'єкти.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: