Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Міжгірщині більше сотні котів живуть під одним дахом

На Міжгірщині більше сотні котів живуть під одним дахом
Було 15 – стало більше сотні. В одному з туристичних закладів Міжігрщини вже багато років в мирі та злагоді живуть коти та кішки. Тут вони ситі, доглянуті, зігріті теплом та любов’ю. А власники котів започаткували благодійний проект під назвою «Котів Хутір».
У кожного пухнастика своя непроста історія. Зараз спільну житлову площу тут ділять більше сотні котів. Та спершу їх було лише півтора десятка. З кожним роком кількість вусатих збільшувалась, два роки тому їх стало вже понад 60. Когось підкидали, інші приходили самі, хворі та обідрані. Та усі знаходили тут допомогу, а ще любов та ласку.
Подивитись на велику котячу родину сюди приходять постійно. Для своїх вусатих улюбленців господарі облаштували окрему кімнату, з будиночками та поличками, де ті люблять подрімати. Усіх час від часу обстежують ветеринари. Більшість вже мають і власні паспорти.
Нерідко туристи знаходить тут і собі домашнього улюбленця. Власниця закладу каже: навіть 10 хвилин спілкування з кішками знімає напругу та заспокоює. Не так давно власники закладу започаткувати благодійний проект підназвою «Котів Хутір» . Ідея полягає у будівництві котячого будинку-музею. Більше – у сюжеті "М-студіо".


Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: