Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Міжгірщині активно впроваджують медичну реформу (ВІДЕО)


Тож лікарі Міжгірщини досить активно взялись її впроваджувати. Досить швидко район став прикладом для інших регіонів України у формуванні і функціонуванні первинної ланки медичної допомоги.
Пан Василь – вже не перший у новому році пацієнт, який завітав до Міжгірського центру первинної медико-санітарної допомоги. Та прийшов не через хворобу. Каже, вирішив нарешті обрати собі сімейного лікаря.
Світлана Рубець дільничним лікарем в поліклініці відпрацювала 25 років. Тішиться: зараз усі її пацієнти свого лікаря не змінили. Вже уклала майже 1400 декларацій.
З навчанням персоналу проблем не виникало. З обладнанням також. За кошти, виділені завдяки спільному проекту з банком реконструкції та розвитку, за підтримки закарпатської ОДА, вдалось закупити 7 комп’ютерів, кардіографи, глюкометри та багато інших приладів. 22 комп’ютери купили за власні кошти за підтримки районної ради.
Зараз в районі приблизно 80% пацієнтів вже уклали декларації з сімейними лікарями. А вже наступний етап після реформи первинної ланки розпочнеться з другої половини 2019 року — програма «Безкоштовна діагностика».
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: