Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В НПП ’’Синевир’’ обговорювали фінансове партнерство

37248992 1472312396203235 9188760652057935872 nФінансове партнерство – запорука конструктивного і динамічного розвитку місцевих громад
Сьогодні, 16 липня в національному природному парку «Синевир» відбулася зустріч працівників природоохоронної установи та представників місцевих громад з експертом проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» Маріне Елбакідзе. Головна тема обговорення - підхід фінансового партнерства з метою налагодження співпраці між місцевими громадами та природно-заповідними територіями.
Як розповіла Маріне Елбакідзе, одним із завдань проекту є впровадження сталого підходу до збереження біорізноманіття в межах природно-заповідних територій. Завдання виконуватиметься внаслідок активної фінансової підтримки напрямків соціально-економічного розвитку, що ініційовані місцевими громадами та сумісні із цілями охорони природи. «Для цього ми в рамках проекту маємо намір застосувати підхід фінансового партнерства(ПФП), що є новим для України, - розповідає експерт проекту. - Досвід застосування ПФП у країнах Латинської Америки, а також Грузії та Вірменії показує, що ПФП призводить до конструктивного і динамічного розвитку місцевих громад. Важливим результатом впровадження ПФП є налагодження співпраці між місцевими громадами та природно-заповідними територіями».
Ключовою характеристикою ПФП є використання цільових фінансових ресурсів проекту для мобілізації місцевого населення на різних рівнях. 
Кошти на конкурсній основі будуть виділені тим громадським організаціям, місцевим громадам, проекти яких будуть спрямовані на збалансований соціально-економічний розвиток, гармонійно пов'язаний із завданнями збереження біорізноманіття в межах природно-заповідних територій.
Проект «Підтримка природоохоронних територій в Україні» має на меті сприяти підвищенню ефективності управління природоохоронних територій та збереження їх біорізноманіття. Проект фінансується німецьким банком КfW та Міністерством екології та природних ресурсів України. Він реалізовується міжнародним консорціумом, який складається з Дунайсько-Карпатської програми Всесвітнього фонду природи в Україні, Українського товариства охорони птахів, Франкфуртського зоологічного товариства та німецької консалтингової компанії АНТ GROUP AG, яка очолює команду. Проект охоплює 8 природоохоронних територій в Україні серед яких й національний природний парк «Синевир».
За інформацією сторінки НПП "Синевир" у фейсбук
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: