Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Міжгірському районі розпочинає роботу нове виробництво

Початок роботи нового виробничого підприємства –  нерядова подія на ринку праці Міжгірщини.

У квітні цього року до директора Міжгірського районного центру зайнятості Ігоря Казибріда звернулося керівництво Приватного підприємства «БК Україна», що планує розгорнути деревообробне виробництво на території с.Річка. Тож для ознайомлення шукачів роботи з перспективами діяльності та пропозиціями зайнятості на підприємстві роботодавцю було запропоновано взяти участь в Презентації роботодавця та міні-ярмарку вакансій.

Заходи відбулися в Міжгірському районному центрі зайнятості 04 травня 2018р. Представник роботодавця, досвідчений інженер-технолог В.О.Сапега, розповів присутнім шукачам роботи про особливості виробничого процесу з переробки деревини, що буде введений в дію найближчим часом,  обладнання , на якому буде виготовлятися продукція, технологічний процес на підприємстві, робочі місця, які створюються, відповів на запитання учасників заходу.

Запуск виробництва планується на червень-липень поточного року, тому підприємство наразі зацікавлене в формуванні працездатного колективу, що зможе приступити до виконання виробничих планів. Тому присутні на заході безробітні отримали запрошення пройти співбесіди з метою працевлаштування безпосередньо з представниками підприємства.Відділ взаємодії з роботодавцями Міжгірського РЦЗ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: