Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті видали нову книгу про Національний природний парк «Синевир»

fotoНауково-популярне видання«Національний природний парк «Синевир: становлення і розвиток»
Як відомо, у сучасних умовах розвитку суспільства особливо актуальними стають питання охорони і збереження довкілля. З цього приводу важливу роль відіграють природно-заповідні установи, як от НПП «Синевир».
За роки своєї діяльності, парк набув значного досвіду, але етапи створення і розвитку установи досі детально не висвітлювалися.
У зв’язку з цим книга про становлення, починаючи від зародження ідеї створення НПП «Синевир» – до розвитку і утвердження як природно-заповідної установи, важлива для збереження історичної пам’яті та аналізу досвіду діяльності. Це може сприяти у вирішенні багатьох питань подальшого функціонування національного природного парку «Синевир» та інших установ природно-заповідного фонду України.
«Серед унікальних природних ділянок, національний парк «Синевир» досі залишається осередком живої природи, де збереглися чисельні види флори і фауни, які на всеукраїнському рівні є рідкісними чи зникаючими. Це біологічне різноманіття, як і ландшафтне, разом становлять національний скарб, багатство, що подароване Богом для нас і наступних поколінь», – на цьому наголошує директор НПП «Синевир» Микола Дербак у передмові до видання.
Власне, з неї й починається книга. Видання поділене на 9 розділів. Тексти викладені здебільшого у хронологічній послідовності подій становлення і розвитку парку, починаючи від 80-х років минулого століття, закінчуючи 2017 роком. Інформацію доповнюють численні кольорові світлини. Книга розрахована для широкого загалу читачів.
Джерело: сайт НПП "Синевир"
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: