Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Безробітних Міжгірського району навчали ефективності ведення сільського господарства

dscn4491Цими днями в консалтингову центрі Міжгірського районного центру зайнятості (керівник – Ігор Казибрід) за участі головного спеціаліста районного управління агропромислового комплексу Василя Красняника відбувся навчальний семінар для безробітних - жителів села на тему: «Ефективність ведення сільського господарства» .
Мета проведення даного заходу - це розширення уявлення мешканців сільських населених пунктів щодо можливостей самозайнятості у сфері сільського господарства, визначення основних альтернативних напрямків сільськогосподарської діяльності в сучасних соціально-економічних умовах регіону.
В ході проведення семінару начальник відділу активної підтримки безробітних Іван Баран ознайомив безробітних з тенденціями ринку праці району та області, перспективами розвитку сільськогосподарського підприємництва в регіоні, можливостями відкриття власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості, навів конкретні приклади побудови власної справи з життя безробітних Міжгірщини.
Розвиваючи тему ефективності ведення сільського господарства Василь Красняник розповів про можливість створення сільськогосподарських кооперативів та про форми державні підтримки діяльності таких підприємств.
Щодо підтримки малого та середнього бізнесу в сільському господарстві наведено приклад нещодавно проведеного в районі тренінг-семінару «Аграрні розписки в Україні» за сприяння та активної участі Закарпатської ОДА, метою якого було покращання доступу до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгоспвиробників шляхом впровадження аграрних розписок в Україні.
В ході дискусій учасники семінару зійшлись на тому, що в найближчий час найбільш привабливими з точки зору перспективності в районі матимуть такі напрямки розвитку виробництва та переробки сільськогосподарської продукції як виробництво: молока, м’яса, бринзи, продукції бджільництва, виноградарства, оріхівництва, ягідництва (малина, лохина, кам’янки) та грибарства.
Учасники заходу також активно вишукували та обговорили шляхи підвищення ефективності дрібного сільськогосподарського виробництва та можливостей підвищення прибутку від такого виду діяльності.
Також, учасники заходу ознайомились з роботою консалтингового центру РЦЗ з розвитку підприємництва, отримали загальну інформацію про основи законодавства в сфері підприємництва, можливості служби зайнятості у допомозі новоствореним суб’єктам господарювання, ознайомилися з іншою необхідною методичною інформацією.
 
Баран Іван Іванович - начальник відділу активної підтримки безробітних Міжгірського районного центру зайнятості
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: