Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Міжгірщині рятувальники розповідали як запобігти виникненню пожеж

Захід провели серед населення села Пилипець, в якому мешкає більше тисячі осіб.

21 лютого міжгірські рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання, щодо попередження пожеж та загибелі і травмування людей на них.
Профілактичний рейд розпочався із традиційної наради у приміщенні сільської ради під час якої рятувальники проаналізували наслідки пожеж, що трапилися на території району за 2017 рік та розповіли основні правила безпеки.  Далі, рятувальники вирушили на подворовий обхід, під час якого поспілкувалися з мешканцями села та нагадали їм основні правила пожежної безпеки в побуті.
Також, в ході відпрацювання було проведено інструктаж із працівниками місцевої спеціалізованої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів, щодо дотримання правил пожежної безпеки при використанні обігрівальних приладів. Фахівці ДСНС оглянули котельню, що обігріває приміщення школи та надали методичні рекомендації, як уникнути загорання та нагадали як користуватися вогнегасником у разі виникнення пожежі.
Про правила безпеки життєдіяльності рятувальники розповіли й у місцевих закладах торгівлі та харчування та розповсюдили серед працівників інформаційні листівки застережливого характеру.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: