Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

«Водно-болотні угіддя: реалії і виклики сучасності» – тема «круглого столу», який відбувся у НПП «Синевир»

​2 лютого у національному природному парку «Синевир» відбувся «круглий стіл» на тему «Водно-болотні угіддя: реалії і виклики сучасності».
5.074.png    Учасники обговорили питання ролі водойм в теперішньому урбанізованому суспільстві, їх збереження і управління. Йшла мова й про сталий розвиток територій, який неможливий без водно-болотних угідь. Розглядалися питання охорони і раціонального використання річок та озер, що знаходяться на території національного природного парку «Синевир». Серед них в межах цієї природно-заповідної території є й рамсарське угіддя – озеро Синевир. Воно підтримує існування низки популяцій видів, що важливі для біорізноманіття регіону. Водночас, цей природний об’єкт відіграє суттєву роль для соціально-економічного розвитку регіону через рекреацію.
Ініційований національним природним парком «Синевир» «круглий стіл» мав за мету посилити суспільний діалог щодо питань раціонального використання водойм, посилити поінформованість громадян про водно-болотні угіддя і їх значення для природи та людини зокрема.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: