Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

НПП «Синевир» - територія натхнення

​Унікальні природні і культурні ландшафти НПП «Синевир» є сприятливим середовищем для творчої роботи художників та інших митців. На території Національного природного парку “Синевир» щорічно проводяться пленери та інші мистецькі заходи. Парк прагне розширювати перелік мистецьких заходів. Територія претендує стати творчим майданчиком, який сприятливий для роботи митців при взаємодії з природоохоронцями і місцевим населенням. З огляду на це НПП «Синевир» долучається до роботи у міжнародному проекті «Території натхнення».
5.074.png    Основна ідея проекту полягає у сприянні мобільності художників і творчих людей в сільській місцевості, як джерело натхнення, і в той же час роблячи використання їх творчості для підвищення місцевого розвитку (туризм), збереження природи і культурної спадщини шляхом міжнародного співробітництва та просування красот дикої природи і багатої народної культури сільської місцевості, через мистецтво.
У рамках проекту на території НПП «Синевир» у серпні 2018 року буде проведено пленер у дикій природі за участі митців з різних країн Європи. Детальніше про проект та його заходи Ви можете дізнатися з сайту:​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: