Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Медики розповіли про унікальний метод лікування раку

Новий метод запропонували вчені з медичного коледжу імені Альберта Ейнштейна при Ієшива-університеті. Рак підшлункової залози - один з найнебезпечніших видів раку, - інформує terrawoman. Розвиваючись в організмі, ця хвороба довго не дається взнаки. Основні симптоми (слабкість, зниження апетиту і швидка втрата ваги) з'являються вже на пізніх етапах хвороби, що утрудняє діагностику.  
Американські фахівці пропонують новий метод лікування - за допомогою бактерій роду Listeria в якості транспортного засобу для перенесення радіоактивного ізотопу ренію.
"Ми вибрали реній, тому що він випромінює бета-частки, що є дуже ефективними при лікуванні раку, - розповідає професор Катерина Дадачова. - Крім того, вибраний ізотоп ренію має період напіврозпаду, що становить 17 годин, так що він виводиться з організму відносно швидко, зводячи до мінімуму ушкодження здорової тканини".
В ході експерименту однієї особини лабораторної миші вводилися всередину очеревини бактерії з ізотопом ренію, тоді як інша особина залишалася без терапії. Лікування проходило у декілька етапів: сім днів ін'єкцій, потім семиденна перерва, після чого терапія подовжувалася ще на 4 дні, а через ще три дні (тобто через 21 день) експеримент був зупинений. Аналіз показав зменшення кількості хворих клітин на 90%, при цьому негативний ефект від використання ізотопу не спостерігався.
Хоча результат воістину революційний, вчені утримуються від гучних слів і збираються експериментувати з дозами радіації і введенням додаткових протиракових агентів бактерії.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: