Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Старіюча мама написала листа молодим дітям. Слова розчулять кожного!

Прошу вас, будьте терплячі.Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу... Якщо я або тато будемо вам розповідати те, що вже розповідали рік тому, якщо ми будемо повторювати одні й ті ж історії знову і знову, не переривайте нас, щоб роздратовано помітити: «Ти це вже розповідала. Пару хвилин тому »... Просто послухайте. Будь ласка. Постарайтеся згадати ті часи, коли ви були маленькими, і я читала вам одну і ту ж казку знову і знову, поки ви не засипали, інформує Ukr.Media.

Коли кажу, що не хочу зараз приймати ванну, не гнівайтесь і не бентежте мене. Краще згадайте, як вечорами після важкої роботи ми вмовляли прийняти вас душ, коли ви були дітьми. Адже ви не дуже любили його, чи не так?


 

Коли ви бачите, наскільки я неосвічена в тому, що стосується нових технологій, просто дайте мені час навчитися. І не дивіться на мене так!.. Пам'ятаєте, як я терпляче вчила вас робити щось нове належним чином? Як навчала вас одягатися, розчісувати волосся, вирішувати кожен день складні життєві питання... Приходять дні, коли ви все гостріше і гостріше будете помічати, що я старію. Прошу вас, будьте терплячі. Та спробуйте зрозуміти, через що я проходжу, намагаючись розібратися в ваших гаджетах і скайпі...

Якщо я іноді втрачаю думку або нитку розмови, дайте мені час згадати, про що йде мова. Не нервуйте. Не проявляйте нетерпіння і зарозумілість. Просто знайте: найголовніше для мене - бути поруч з вами. Ви завжди будете займати головне місце в моєму сердці...

Коли мої старі, втомлені ноги не дозволяють мені ходити так само швидко, як ходите ви просто подайте мені руку і налаштуйте свій крок під мій. Я точно так же подавала вам руку, коли ви тільки вчилися ходити... І в ці дні мені не було сумно!

Просто побудьте трохи зі мною. Спробуйте зрозуміти мене. Дайте мені можливість дожити до кінця своє життя з любов'ю і пошаною. Я бережу час, проведений з вами і сприймаю його як дар.

З великою посмішкою і величезною любов'ю я закінчую цей лист. Просто хочу нагадати: "Я люблю вас", мої солодкі діти!
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: