Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Нова небезпека знеболюючих ліків

Нова небезпека знеболюючих ліків

Вчені повідомили про новий негативний аспект впливу знеболюючих препаратів на організм людини. Закарпатцям дійсно потрібно це знати.
Кожний з нас, ходить в аптеку і самостійно без назначення лікаря, частенько купує ліки. І особливо це стосується обезполюючих.
І ми дуже рідко задумовуємось чи це правиль.

“Анестезуючі препарати, особливо ті, які засновані на ібупрофені та аспірині, мають типові побічні ефекти: діарея, кислотний рефлюкс, запор. Іноді пацієнти з такими симптомами навіть не підозрюють, чим вони викликані”, – заявляють дослідники.

Особливо часто, кажуть лікарі, в цьому відношенні страждають жінки, використовуючи ці ліки для полегшення болю, пов’язаного з менструальним циклом.

Експерти попередили: ця звичка може привести до серйозних проблем зі шлунково-кишковим трактом.

Лікарі сказали, що позбавлення від болю за допомогою таблеток є звичайним явищем в житті багатьох людей. Тим часом, знеболюючі слід використовувати як крайній захід лише після того, як інші методи виявилися безсилі.

“Біль можна заспокоїти, збільшивши фізичну активність, а також споживання вітаміну B. Спазми можна усунути за допомогою компресів. Таблетка – це винятковий метод”, – сказали експерти.

Нагадаємо, що Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела тимчасову заборону на продаж і використання однієї з серій болгарської вакцини проти БЦЖ через летальний випадок після введення імунобіологічного препарату.

Також міжнародна група вчених із Великобританії і Німеччини ідентифікувала 24 нові препарати, які потенційно зупиняють старіння і продовжують життя людей.

Додамо, що британське агентство з використання лікарських препаратів і товарів медичного призначення встановило, що популярний препарат “Диклофенак” на сорок відсотків підвищує ризик серцевого нападу. Аналогічна ситуація й з іншим знеболюючим під назвою “Вольтарен”, який також містить диклофенак натрію.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: