Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Як визначити свій ризик виникнення будь-якого раку

Підпишіться на новини «UkrMedia» в Facebook, Twitter або Google+

Нещодавно було опубліковано дослідження, яке доводить, що головний ризик раку – це вікове зниження активності тимуса, а не накопичення мутацій, передає Ukr.Media.

Чим гірше працює тимус, тим вище ймовірність раку

Тимус розташовується між рукояткою грудини і серцем (анахата). З віком його активність різко зменшується, а стреси підсилюють руйнування тимуса .

Чим гірше працює тимус, тим вище ймовірність раку.Яка головна роль тимуса?

Стародавні греки вважали, що в ньому ключ до душі людини. Слово thymia – позначає стан душі. Наприклад: циклотимія (cyclothymia) – коливання настрою. Але ще до 50-х років вчені не знали.

Тимус – це місце утворення нових лімфоцитів з унікальними клітинними рецепторами. Скажімо, що це університет з дуже суворим відбором. Як і в житті, для того, щоб досягти успіху, потрібно підвищувати рівень знань і освіти, так і в тимусе.

Як тільки тимус починає працювати гірше, потік освічених (у двох сенсах) лімфоцитів вичерпується, імунітет слабшає і рак піднімає голову.

Складним, але доступним методом визначити активність тимуса є ПЛР аналіз Т-рецепторних ексцизіонних кілець (ТРЕК). Такі кільця присутні в Т-клітинах, нещодавно емігрували з тимуса. Такий аналіз – це найбільш надійний спосіб оцінки функціонального стану тимуса людини.Ну і звичайно, стресостійкість – це важливо для тимуса. Тимус дуже страждає від будь-яких проявів неконтрольованих стресів, хронічних стресів, вивченої безпорадності. Ставайте стійкішими і сильнішими – і ваш тимус теж зміцніє. Будьте здорові!

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: