Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чотири тижні, які можуть змінити ваше життяОтже, на кожен тиждень плану - три завдання, які треба впровадити у своє життя. І залишатися з ними протягом всього місяця. В ідеалі - і довше, але тут вирішувати вам.

Тиждень 1. Чистка тіла і свідомості 
Ранній підйом, близько 6 ранку 
Одразу ж з'являється час для себе, якого завжди не вистачає протягом дня. Наслідок - тиша і спокій, можна не відволікаючись займатися своїми справами, поки домашні сплять. Це ідеальний час для ранкових практик, для настройки тіла на те, щоб прожити цей день на 100%.

Лінь, небажання рано вставати - це зовсім не показник втоми. Це показник того, що не хочеться жити своє життя. Навіщо вставати з ліжка - там знову похмурий ранок, метро, пробки, робота ... От якби першою думкою було «Скоріше би ранок - новий день!»? Погодьтеся, навряд чи з таким відчуттям ранній підйом буде проблемою. Так ось, виявляється, працює це в обидві сторони. Життя грає всіма фарбами і іскриться - будете легко підхоплюватися вранці. Або ... Будете легко підхоплюватися вранці - і життя заіскриться!

Полегшене харчування 
Для майбутніх змін нам потрібен колосальний обсяг енергії. Ймовірно, зараз вона витрачається на те, щоб підтримувати наш організм у нормальному стані, що функціонує, всупереч впливу алкоголю, сигарет, важкої жирної їжі, випічки, солодкого.

У кожного є свій список цих слабкостей, потрібне підкреслити. Точніше, викреслити. Ви можете самі вибрати той вид харчування, який вам здається правильним. Але одне точно: алкоголь, чіпси, солодка газована вода, напівфабрикати, джанк-фуд не вписуються ні в одну концепцію здорового харчування. Тому все це - виключити. Порції - зменшити, і не наїдатися перед сном. В іншому - слухати свій організм або дієтолога.

Найголовніше - не навантажувати себе надзавданнями по виведенню і переварюванню токсинів. Навпаки, варто максимально полегшити його долю, годувати легкою, здоровою, смачною їжею. Йому буде щастя, а вам - енергія для дій.

Спорт 
Це обов'язково. Тонус і здоров'я фізичного тіла - обов'язкова умова для здоров'я духовного. А рух, як відомо - життя. Так ось, щоб пробудити життя (і дух) у втомленому тілі, треба його розворушити! Будь-яким підходящим вам способом - йога, біг чи танці. Намагайтеся щодня рухатися більше, у будь-якому вигляді: танцювати перед дзеркалом, збираючись на роботу; відмовитися від ліфта і ходити по сходах; влаштовувати повноцінний воркаут у спортзалі, не важливо.

Тиждень 2. Чистка простору, справ і оточення 
Чистка простору 
Викидаємо все! Запхати на антресолі - не рахується. Наводимо порядок у всіх кутах, на всіх столах, у всіх шафах, у всіх місцях.

Подумайте - кожна річ у вашому будинку забирає не тільки шматочок місця, але і шматочок вашої енергії. Кожна, навіть найменша! Вона того варта? Залишайте тільки дійсно корисні і потрібні речі, речі які вас радують, які надихають, які ви любите.

Тонкий момент - якщо ви досі зберігаєте ведмедика, якого подарував коханий на 14 лютого 1998 року, а з коханим давно розлучилися - таким «позитивним» спогадами не місце поряд із вами. Позбавляйтеся, не думаючи! Побачите - дихати стане легше. Особливо, якщо витерти всюди пил і помити підлогу.

Чистка справ і зобов'язань 
Згадайте, скільки років ви збираєтеся підівчити англійську. А скільки обіцяєте заїхати до тітки Маші? А скільки пунктів з передноворічного плану ви роками переносите в кожен свіжий список? Згадайте всі подібні обіцянки, дані собі й іншим. І вирішіть, що з ними робити. Варіантів, власне, два:

зробити;
відмовитися від них назовсім, назавжди викреслити з вашого списку. 
Але якщо не можете викреслити тітку Машу - їдьте прямо завтра. Робіть справи, замість того, щоб тягати за собою тягар відповідальності і незадоволеності собою ж.

Чистка оточення 
Закінчіть усі стосунки, які тягнуть вас назад, заганяючи в депресію. Відмовитися від спілкування з тими, хто вічно критикує і вічно всім незадоволений. З тими, з ким не залишилося нічого спільного. З тими, у кого нема чому навчитися. І навчитися йти, навчитися говорити «ні». Дозволити собі бути «невдячною», «невихованою», «божевільною», «стервою» - якщо така ціна свободи. Виняток - батьки. З ними потрібно стосунки налагоджувати. Як би важко це не було.

Тиждень 3. Плани, цілі і мрії 
Записувати і виконувати плани 
У нас же як раз залишився список справ із попереднього тижня. Як він вам? Викликає радість, ентузіазм і бажання негайно розпочати роботу? Якщо ні, можливо, варто викреслити з нього ще кілька пунктів. Або - виконати їх, і потім викреслити. В обох випадках вас чекає приплив сил і бажання жити. А ще - дописати те, що змушує все всередині завмирати в передчутті. Згадати, що ви любите, або любили колись.

Не забувайте планувати не тільки роботу і гроші, але і відпочинок, час із друзями та коханими, час на себе (цей пункт вічно всі забувають). Потрібно написати такий план, який захочеться виконати, від якого будуть тремтіти коліна і свербіти руки. Все - одночасно. Написати зі свого життя книгу, яку вам самим було би цікаво прочитати. А вже до цієї книги додати конкретні терміни і конкретні кроки.

Список неймовірностей 
Одна з найкращих вправ. Полягає вона ось у чому: написати список своїх мрій, що не збудуться ніколи. Ну, таких крутих і настільки нереальних, що у їхнє виконання не віриться від слова зовсім. До них можна віднести світове панування і бажання піднятися на Еверест (а вам уже 89 років). Вимикайте критика і уявіть, що всі можливості світу біля ваших ніг, треба тільки клацнути пальцями. Є час, гроші, будь-які потрібні зв'язки, є всі таланти, які потрібні. Чого би ви хотіли?

Планувати щодня 
Щовечора писати план на наступний день. Короткий, приблизний, який завгодно - але план повинен бути. І з вечора - це важливо. Навіть якщо на наступний день ви жодного разу не згадаєте про існування цього плану, ваша продуктивність підвищиться у рази. Перевірено! І ще: не забувайте заглядати в глобальний план і ставити собі питання - чи туди ви рухаєтеся? А куди? А чи рухаєтеся ви взагалі куди-небудь? А чому?

Тиждень 4. Розширюємо межі 
Спробувати жити інакше 
У всіх дрібницях. Піти на роботу новою дорогою. Зайти в незнайоме кафе або в дуже дорогий магазин. Спробувати новий вид спорту. Спробувати робити те, що ви ніколи не робили. Кожного дня, займаючись звичними справами, питати себе - що прямо зараз я можу зробити трохи інакше? Потрібно створити у себе звичку пробувати нове, поступово йти з второваних стежок.

Виходити із зони комфорту 
Звичайно, всі попередні пункти, якщо ви і справді їх виконали - вже неслабкий вихід із зони комфорту. Але тут ми підемо далі, подивимося в очі своїм страхам. І не тільки подивимося, але і будемо воювати з ними. Боїтеся висоти? Йдемо стрибати з парашутом. Боїтеся шефа - йдемо до шефа зі свіжими рацпропозиціями. Боїтеся незнайомих компаній - вперед на вечірку, у незнайому компанію. І на самоті, щоб не ховатися за розмовами з подружкою/приятелем. І вчимося в таких ось польових умовах.

Відпочивати 
А ви як думали - тільки працювати? Тільки відпочинок з обов'язковим виходом із дому, обов'язковим відключенням інтернету, і обов'язково на самоті. І обов'язковим (та чесним!) зворотним зв'язком самому собі. Що це було? Як все пройшло, які зміни відбулися? І як жити далі, після всього цього?

Те, що очікує вас у середині цього шляху (не кажу в кінці, бо це нескінченна дорога) перевершить ваші очікування. Виконуючи ці (найпростіші!) речі щодня, вставляючи їх у своє життя, ви відчуєте гармонію, всемогутність, побачите світло в кінці тунелю і стежку, яка вкаже правильний шлях. І з часом вона перетвориться у дорогу.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: