Головна > Закарпаття / Суспільство > Закарпатські заробітчани можуть отримати субсидію за певних умов

Закарпатські заробітчани можуть отримати субсидію за певних умов


11-10-2018, 19:46. Розмістив: redaktor
Закарпатські заробітчани можуть отримати субсидію за певних умовРодини громадян України, які працюють за кордоном, можуть претендувати на отримання субсидії на житлово-комунальні послуги за умови офіційного працевлаштування або факту сплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду. 
Родини громадян України, які працюють за кордоном, можуть претендувати на отримання субсидії на житлово-комунальні послуги за умови офіційного працевлаштування або факту сплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду.
Про це повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає прес-служба уряду.
Зокрема, зазначається, що претендувати на субсидію можуть особи, що працюють у країнах, з якими Україна уклала договори у сфері соціального забезпечення. Зокрема, це країни СНД, Балтії, Португалія, Чехія, Іспанія та Словаччина.
«Тому, якщо такий громадянин сплачує ЄСВ за кордоном і підтверджує це документально, субсидію в Україні домогосподарство, в якому він зареєстрований, має право отримати на загальних умовах», — йдеться у повідомленні.
В той же час, міністр соціальної політики повідомляв, що грошові перекази з-за кордону, які перевищують 50 тисяч гривень, можуть призвести до втрати домогосподарством субсидії.


Повернутися назад