Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Німецько-угорська гуманітарна допомога медикам Закарпаття

У вівторок, 4 липня, Уповноважений Уряду Угорщини з питань транскордонного співробітництва із Закарпаттям д-р Іштван Грежа передав значну гуманітарну допомогу медичного призначення Закарпатській обласній організації Товариства Червоного Хреста України.


Передача гуманітарного медичного вантажу (вартість якого – кілька сотень тисяч євро) проходила у пункті пропуску Захонь-Чоп на угорсько-українському кордоні. Коротку урочисту церемонію з цього приводу відкрив Уповноважений Уряду Угорщини з питань транскордонного співробітництва із Закарпаттям д-р Іштван Грежа.

Угорський урядовець повідомив, що організували дану медичну допомогу Ференц Собот – власник та керівник клініки в німецькому місті Бад-Нойштадт-ан-дер-Зале (земля Баварія) і Томас Габерман – депутат від Християнсько-соціального союзу в Баварії. Угорщина, в свою чергу, взяла на себе всю турботу про доставку гуманітарного вантажу з Німеччини до нашого краю. А затим, після обов’язкових у будь-якому випадку митних процедур, медичний реманент, яким вщерть забитий червоний каміон, буде доставлений до медичних закладів Закарпаття. Перелік тих, хто отримає гуманітарну допомогу, комісійно затвердили Закарпатська обласна організація ТЧХ України та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Пан Іштван Грежа особливо підкреслив, що дана акція – ще один добрий жест Уряду Угорщини по відношенню не лише до угорців, а й до всього населення нашого краю, адже гуманітарну допомогу розподілено по медичних закладах у різних містах і районах. Окрему подяку угорський урядовець висловив митникам обох країн, завдяки спільній праці котрих медичний реманент дійде до його отримувачів протягом буквально кількох днів.

Подяку братньому народу Угорщини та німецьким друзям нашого краю висловив заступник голови Закарпатської ОДА Віктор Мікулін.
Голова Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Іванна Сабо теж висловила вдячність німецьким благодійникам та Угорському Уряду і повідомила, що гуманітарну допомогу отримають 13 медичних закладів Закарпаття: обласні клінічна ім. Новака та дитяча лікарні, кардіологічний, онкологічний та фтизіатричний диспансери, а також Ужгородська ЦМКЛ та лікарні у ряді районів.

На церемонії передачі гуманітарної допомоги також були присутні консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ласло Куті, представники обласної ради, управління охорони здоров’я ОДА і обласної організації ТЧХ України.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: