Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Бедевлі закарпатців лікує від недуг унікальна людина, про якого пацієнти відгукуються як лікар від Бога


         
   Вже не вперше цей унікальний лікар на Тячівщині приймає людей. За дверима його приймальної завжди черги, люди з різних куточків України записуються до нього на прийом за кілька місяців на перед. «Ця людина – лікар від Бога» – не перестають запевняти пацієни, які знаходяться поруч. Він ніколи не робить собі реклами, його самі знаходять люди. Степанов Віктор Володимирович - лікар-тібетської медицини, мануальної терапії і просто травматолог лікує людей з різноманітними хворобами: від нескладних до найважчих. 
  Пацієнти кажуть, що потрапити до рук цього лікаря від Бога – рівноцінно твердому й безумовному шансу на успіх і одужання.
    Якщо трошки поспілкуватись з лікарем, то Віктор Володимирович розповідає, як більшу частину життя , а саме 39 років - присвятив професійній діяльності. Медичну освіту здобув в Одеському медичному інституті, відтак 3 роки вчився у вищій академії медицини в Ленінграді. Але винятковий дар у лікуванні – це насамперед навчання бабусі Віктора Володимировича - Фортуни Василини яка була сильною знахаркою. Саме вона навчила ще юного Віктора Володимировича азам траволікування та костоправства. А вже після навчання, будучи освіченим лікарем пан Віктор поставив всі свої знання на наукову основу.    Відтак 17 років пропрацював у Донецьку, в лікарні імені Калініна, після цього пів року був головним лікарем санаторію в Одесі, та ще 11 років пропрацював головним лікарем санаторію «Альбатрос», звідки успішно пішов на пенсію. З початком професійної діяльності лікар став відомим в усіх куточках України, уже тоді на прийом до Віктора Володимировича записувались в черги тривалістю від 6 до 10 місяців. 
Воно й не дивно, адже він може поставити діагноз тим, кому не могли встановити хворобу найдосвідченіші лікарі та поставити на ноги майже безнадійних хворих. За це пан Віктор часто отримував прочухан від влади, яка була категорично проти нетрадиційної медицини. 
На сьогодні Віктор Володимирович лікує широкий спектр захворювань, зокрема сколіоз, остеохондроз, нервові хвороби, порушення обміну речовин, вправляє суглоби і хребці, лікує чоловічі і жіночі захворювання і т.д. Запорука успіху в лікуванні – правильне визначення діагнозу хворого, з чим досвідчений лікар завжди справляється навідмінно. Він допоміг стати на ноги не одним, котрі уже зневірилися у медицині. 
 

  -  Були випадки, коли хворого 12 річного хлопчика з конвульсіями голови та руки вдалось вилікувати за 3 сеанси. А дівчинка з діагнозом ДЦП, яка не розмовляла, вже після першого сеансу почала говорити, кричати та бігати. Це дуже велике щастя для батьків, Нещодавно, така ж ситуація була, дівчинка хворв на ДЦП почала рухати руками, в матері сльози полились горошинками, яке це для них щастя, - розповідає Віктор Володимирович. 
 
Це просто дивовижне зцілення,повірте, мені як жінці, якій всього-навсього 35 років, коли більшість життя попереду поставили страшні діагнози, я була знедолена, проте, Віктор Володимирович дав надію та підтвердив те, що це не кінець. Зараз я здорова та щаслива людина, дякуючи справжньому лікарю від Бога! - ділиться пацієнтка М.
  
 І варто нагадати, це не тільки одна людина, якій Віктор Володимирович дав другу надію на життя!
 
 
 На Тячівщину лікар приїздить декілька років підряд, восени і весною. До слова, нещодавно про лікаря відзняли кінострічку, де пацієнти розповідають про те, що їм видалось пережити: 
 
   За роки роботи з мешканцями Тячівщини лікар вивчив особливості захворювань краян та виявив окремі закономірності: «Тут майже в кожної людини, у дітей та дорослих, помітні порушення в роботі ендокринної системи, захворювання щитовидної залози. Люди як мурахи, працьовиті, проте я не можу сказати їм не працюйте стільки, більше відпочивайте, я розумію, що робота для них все, але не варто забувати про здоров`я.».
   Віктор Володимирович радить кожному використовувати йодовану сіль, приймати настоянку софори японської та морські водорості. А на завершення розмови, щиро бажає всім здоров’я.
   Віктор Володимирович перевабує на Тячівщині вже з 1 березня до 5 квітня.

   Записатись на прийом до Віктора Володимировича можна зателефонувавши за номером: (098) 270-86-16, (050) 493-58-53.


Tячів NEWS
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: