Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Дивовижні зцілення: лікар-костоправ продовжує допомагати мешканцям Тячівщини

Відомий в цілій Україні травматолог-костоправпродовжує приймати пацієнтівз Тячівщини та цілого Закарпаттявприміщенні ресторану "Близниці", в селі Бедевля.

Дивовижні зцілення: лікар-костоправ продовжує допомагати мешканцям ТячівщиниСьогодні, 15 листопада лікар «з великої букви» Віктор Володимирович Степанов розповів про роботу у нашому краї та декілька випадків дивовижного зцілення мешканців Тячівщини. Щоденно лікар приймає по 25-30 жителів району. Позитивного результату вже вдалось досягти в лікуванні близько 50 хворих, як дорослих, так і дітей з важкими діагнозами.

-Хворого 12 річного хлопчика з конвульсіями голови та руки вдалось вилікувати за 3 сеанси. А дівчинка з діагнозом ДЦП, яка не розмовляла, вже після першого сеансу почала говорити, кричати та бігати. Це дуже велике щастя для батьків, - розповідає Віктор Володимирович.
На Тячівщині лікар буде працювати до 22 листопада, а вже з 1 грудня прийматиме хворих у Миколаєві.Записатись на прийом до Віктора Володимировича можна зателефонувавши за номером:(098) 270-86-16, (050) 493-58-53.
ВікторСтепановлікує широкий спектр захворювань, зокрема сколіоз, остеохондроз, нервові хвороби, порушення обміну речовин, вправляє суглоби і хребці, лікує чоловічі і жіночі захворювання і т.д. Запорука успіху в лікуванні – правильне визначення діагнозу хворого, з чим досвідчений лікар завжди справляється навідмінно. Він допоміг стати на ноги не одним, котрі уже зневірилися у медицині.
На Тячівщину лікар приїздить декілька років підряд, восени і весною.За роки роботи з мешканцями Тячівщини лікар вивчив особливості захворювань краян та виявив окремі закономірності: «Тут майже в кожної людини, у дітей та дорослих, помітні порушення в роботі ендокринної системи, захворювання щитовидної залози». Віктор Володимирович радить кожному використовувати йодовану сіль, приймати настоянку софори японської та морські водорості. А на завершення розмови, щиро бажає всім здоров’я.

 
  •  

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: