Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Відпочинок в Закарпатті - тренди 2018 року

Чому туристи обирають відпочинок в Закарпатті? Тому що тут тепліше, смачніше, цікавіше, активніше, новіше, привабливіше і доступніше.
Відпочинок в Закарпатті - тренди 2018 року

За звичай туристи, родини з дітьми, туристичні оператори, агентства з організації подій, конференцій плануючи відпочинок в Закарпатті, як правило, цікавлять і вибирають послуги з ТОП 10 напрямків:

1. Активний відпочинок в Закарпатті. 
До послуг гостей Закарпаття походи в гори, катання на велосипедах, квадро-циклах, лижах, санках, повітряних кулях, конях, рафтинг, та інші форми відпочинку.
2. Відпочинок в Закарпатті з дітьми. Програми сімейного відпочинку, як на території курортів, так і садиб Закарпаття, це завжди приємно, так як діти і батьки можуть спілкуватися і разом проводити час.
3. Проведення весіль, урочистостей та свят. В Закарпатті можна як відпочивати, так і якісно відсвяткувати різні події, від весілля, дня народження і ювілею, до індивідуальних програм.
4. Захоплюючі екскурсії в Закарпатті. На вибір гостей, кожен з районів області пропонує різні екскурсійні програми. Це як індивідуальні, так і регулярні пізнавальні, історичні, тематичні, смачні гастрономічні тури від туроператорів, так і окремі пропозиції підприємств.
5. Чани, бані, спа в Закарпатті. Клімат Закарпаття у поєднанні з мінеральними та термальними водами, сприяє роботі як санаторно-курортних закладів, так і оздоровчих центрів на базі підприємств індустрії туризму та курортних зон.
6. Фестивалі в Закарпатті. Щотижня в Закарпатті, що щось відбувається: свято, фестиваль як на рівні міст, сіл, об’єктів індустрії туризму.
7. Тури вихідного дня в Закарпаття. Кожного місяця в Закарпатті є що робити. Чи то цвітіння первоцвітів, нарцисів або сакур, або ж просто бажання побути самим в горах. Кожен може вибрати собі, то що йому підходить.
8. Гастрономічні та дегустаційні тури. Дегустація закарпатської, угорської, румунської, чеської, гуцульської кухні допоможе Вам дати відповідь на питання – який смак Закарпаття. Кожен район області має свою родзинку.
9. Конференц – сервіс в Закарпатті. На території області є конференц-зали на будь-який смак. Під потреби замовника, можна провести як великий форум, конференцію, презентацію, так і окремі ділові зустрічі.
10. Термальні води Закарпаття. Тепло термальної води робить відпочинок в Закарпатті не тільки унікальним, але й корисним.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: