Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Євросоюзі змінили правила в'їзду і виїзду іноземних громадянВ Євросоюзі ввели в дію нову систему реєстрації в'їзду і виїзду на зовнішніх кордонах Шенгенської зони. Відповідне рішення було прийнято в Європарламенті, "за" проголосували 477 депутатів. Про це йдеться в повідомленні відомства.

Згідно з рішенням, такі заходи були прийняті для зміцнення безпеки ЄС.

Нова система передбачає реєстрацію інформацію про громадян тих країн, які не входять в Євросоюз, незалежно від того, чи потрібна віза. Зокрема, будуть зібрані такі дані: ім'я, проїзний документ, відбитки пальців, зображення особи, дата і місце перетину кордону або відмови у в'їзді.

"Це буде сприяти зміцненню та прискоренню прикордонних перевірок, оскільки це замінить штампування паспортів електронною системою, в якій зберігаються дані про мандрівників. Крім швидкого перетину, прикордонникам буде легше визначити людей з підробленими документами, людей, які будуть знаходитися в ЄС довше покладеного строку. В даний час туристи залишаються тільки на 90 днів у будь-якому 180-денному періоді в Шенгенській зоні", - уточнили в Європарламенті.

За словами євродепутата Августина Діас де Міру Гарсія Консуэгра, нова система також може допомогти ідентифікувати терористів.

"Один з методів полягає в тому, щоб влада і служби безпеки мали доступ до цих даних і у разі перехресної перевірки з іншою інформацією, швидко може бути видано попередження. Буде легше запобігти те, що сталося, наприклад, на Берлінському різдвяному ринку, де терорист вчинив напад, і потім ми з'ясували, що він використовував 15 різних посвідчень особи", - сказав він.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: