Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Києві розчленували людину


У Дарницькому районі Києва виявили фрагменти тіла людини, вбитої напередодні Нового року,  передає  Ukr.Media .
Про це йдеться на сторінці спільноти "Київ Оперативний" Facebook. 
Місцева мешканка, яка проживає в цьому районі, розповіла, що до неї та її сусідів зверталися поліцейські з питаннями про зникнення знайомих. "Бо в лісі, що біля нашого будинку, знайшли тіло, яке не можуть упізнати. Точніше, шматки тіла. Людину розчленували настільки, що, навіть, не вдалося встановити, це був чоловік чи жінка", - зазначила вона.
Для можливого впізнання поліцейські показали фото. "Пояснивши, що це - шматок руки, на якому знаходиться татуювання, попросили придивитися і згадати, чи немає у когось такого. Роздивившись, я зрозуміла, що шкіра жертви знята, так як цей шматок тіла був натягнутий на звичайну пляшку (заради фото)", - додала киянка.
Вона повідомила, що татуювання було їй не знайоме. "Поліцейські розповіли, що вбивство було скоєно напередодні Нового року ... Від однієї думки, що я в якийсь із вечорів йшла поруч з місцем, де могли в той самий момент розрізати людину на шматки ... Стає настільки страшно, що більше зовсім немає бажання виходити з дому", - зазначила жінка.
"Одна справа бачити по телебаченню, що десь скоєно вбивство, від чого і так охоплює страх, а зовсім інше, розуміти, що це сталося під твоїм будинком, між деревами, на які виходять твої вікна. Не дарма кажуть, що не слід боятися мертвих, а слід боятися живих", - підкреслила вона.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: