Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Астролог розповів, що чекає Україну у 2018 році

Астролог розповів, що чекає Україну у 2018 році
Астролог Влад Росс заявив, що роки Собаки завжди дуже сприятливі і мирні для України, у 2018 році нашу країну чекає стабілізація і невелике зростання економіки. 

Кольори прапора нашої держави дуже сприятливо збігаються з характеристиками символу року - Жовтої Земляної Собаки, до того ж Україна славиться чорноземом, розповів астролог на чаті у Главреді. 

"Отже рік буде абсолютно сприяти змінам у нашій країні, приходу нових людей, молодих політиків і команд - оскільки собака завжди була зграйною твариною. У рік Собаки завжди з'являються нові організації чи політичні партії. Так що в цілому Україну в 2018 році чекає стабілізація і невелике зростання економіки", - зазначив астролог. 

За його словами, "завдяки тому, що Уран в 2018 року входить в зодіакальний знак Тільця, нас чекає повна перебудова влади, мислення". "Піде повністю "совдепія". Буде повне перезавантаження влади. Буде знищено кумівство", - стверджує Росс. 

Крім того, "у найближчі сім років буде знищена корупція". "Насправді Україна стане хорошисткою або навіть відмінницею в плані виконання умов, необхідних для вступу в Євросоюз. Це станеться до 2024-2025 році, коли Юпітер увійде в зодіакальний знак Тільця. А цей знак - уособлення нашої країни", - запевнив астролог. 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: