Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Українців змусять кинути палити...?

Високий акциз змусить українців кинути палити - Світовий банк
Продаж сигарет у 2018 році очікувано знизиться на 5 мільярдів штук як завдяки зменшенню їх споживання в Україні, так і унаслідок скорочення контрабанди українських сигарет до країн ЄС. Про це повідомляє Світовий банк на своїй сторінці у Facebook.

"Експерти з контролю над тютюном прогнозують, що завдяки зростанню акцизу продаж сигарет у 2018 році очікувано знизиться на 5 млрд штук як завдяки зменшенню їх споживання в Україні, так і скороченню контрабанди українських сигарет до країн ЄС", - йдеться у повідомленні.

Раніше експерти Світового банку провели дослідження та надали уряду України кілька сценаріїв, які містили рекомендації піднімати адвалорну ставку щонайменше на 3 відсоткові пункти.

Законопроект №6776-д від 14 листопада 2017 року "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році" передбачає, що ставки специфічних акцизів на тютюнові вироби у 2018 році мають бути підвищені на 29,7%, а в подальші роки - на 20% щорічно до 2024 року.

Депутати відкинули пропозицію асоціації "Укртютюн" підвищити ставку акцизу у 2018 році лише на 20%.

План підвищення акцизів мав на меті досягнути мінімального рівня оподаткування, який діє в ЄС - 90 євро на 1000 сигарет.

Наразі в Україні цей показник становить близько 21 євро.

Джерело: Економічна правда 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: