Головна > Міжгірщина / Суспільство > Перебуваючи на території національного природного парку «Синевир», милуючись неповторною красою природи, не забувайте про безпеку.

Перебуваючи на території національного природного парку «Синевир», милуючись неповторною красою природи, не забувайте про безпеку.


13-09-2017, 18:30. Розмістив: redaktor
5.074.png    
Національний природний парк «Синевир» – територія з унікальним природним ландшафтом, який є середовищем існування для численних видів тварин і рослин, в тому числі й рідкісних.
Довкілля – це також наш дім, але варто пам’ятати, що людина не є володарем природи, а лише учасником процесу розвитку навколишнього середовища.
Не шкодити довкіллю – ось головний екоетичний принцип для кожного з нас. Іноді, здавалось би дрібні справи, а приносять природі великої шкоди. Чимало громадян з байдужістю викидають побутове сміття у річки чи лісові урочища, не задумуючись над тим, що природі потрібні століття, аби переробити цей непотріб. Аби зменшити кількість відходів, варто обирати продукцію багаторазового використання; уникати зайвого пакування, а надавати перевагу такому пакуванню, яке можна використовувати кілька разів; здавати на вторинну переробку усе, що можна здати.
Пам’ятайте про безпеку!
Перебуваючи на території національного природного парку «Синевир», милуючись неповторною красою природи, не забувайте про безпеку.
Не піднімайтесь у гори за несприятливої погоди.
Не ховайтесь під поодинокі дерева на відкритій місцевості під час грози.
При раптовій зустрічі з дикими тваринами зберігайте спокій, аби не викликати їх агресію.
Якщо ви заблукали і не знаєте як знайти дорогу, то підіть за течією будь-якого потічка. Він приведе вас до села або дороги.
На території НПП «Синевир» заборонено:
-відхилятися від указаного маршруту;
-купатися в озері Синевир;
-пошкоджувати природні об’єкти;
-розкладати намети та розпалювати вогнища у не відведених для цього місцях;
-викидати не загашені недокурки;
-рубати і пошкоджувати дерева, чагарники, зривати квіти;
-полювати на тварин, руйнувати гнізда і нори;
-перебувати на території з вогнепальною зброєю;
-ловити рибу будь-якими методами.
Бережіть природу!скачать dle 12.0
Повернутися назад