Головна > Міжгірщина / Суспільство > Діти з Луганщини гостювали в НПП «Синевир»

Діти з Луганщини гостювали в НПП «Синевир»


12-01-2018, 18:37. Розмістив: redaktor
10 січня працівники національного природного парку «Синевир» проведи захоплюючі екскурсії для школярів з міста Сєверодонецьк Луганської області. Молодь зі Сходу відвідала перлину Карпат – Синевирське озеро. Діти дізналися багато цікавого про цей природний об’єкт і почули декілька легенд про виникнення гірської водойми, яка вразила їх своєю красою. Не менш цікавою видалася екскурсія до Реабілітаційного центру бурих ведмедів. Зараз тут мешкає 25 клишоногих. Деякі вже залягли у зимову сплячку, але за більшістю молодь мала нагоду спостерігати. Це неймовірне видовище, адже тварини живуть не у тісних клітках, а на просторій території площею 12 га.
5.074.png     5.074.png    5.074.png     5.074.png    Окрім екскурсійної програми, працівники НПП «Синевир» запросили школярів з Луганщини у візит-центр, де підготували для них цікавий еколого-освітній захід на тему «Природа – наш друг».
Діти з прифронтової зони в період новорічно-різдвяних канікул чотири роки поспіль відвідують НПП «Синевир», тож це вже стало традицією.скачать dle 12.0
Повернутися назад