Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Шановні вчителі, учні та батьки Міжгірщини! Сердечно вітаємо вас із Днем знань

den znan1Шановні вчителі, учні та батьки Міжгірщини! Сердечно вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року. 1 вересня — справжнє всенародне свято. Бо нема жодної людини, жодної родини, для якої б цей день, ці бадьорі трелі шкільного дзвоника не викликали почуття  урочистого піднесення, початку нового етапу в своєму житті, не сповнювали нас надіями на нові звершення і здобутки.
Це і стривожені незвіданим, новизною першокласники і вже достатньо впевнені в собі  старшокласники, які ось-ось за крок до дорослого  самостійного життя. Це і батьки, що доправляючи нащадків до школи, думками повертаються у своє дитинство і юність.
Водночас це великий празник душі та серця для тих, хто завтра стане студентом і в майбутньому поповнить лави талановитих педагогів, видатних діячів науки і культури, знаних підприємців краю.
Нинішній новий навчальний рік увійде в історію незалежної України, як рік підвищення якості навчання підростаючої молоді на основі новітніх технологій і методик викладання та засвоєння знань, патріотичного виховання учнівської молоді.
У цей день хочеться віддати належну шану і висловити щирувдячність педагогам, які мудро і терпеливо  ведуть дітей до вершин знань, творять з них Людину, Громадянина, Патріота.
Зичимо вам міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, сили й енергійності, цілеспрямованості, нових здобутків та Божої благодаті.
Василь Щур,
 
голова районної ради.
Василь Юрик,
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: