Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У селі Пилипець Міжгірського району збираються будувати нову церкву

Громада Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ Московського патріархату у селі Пилипець Міжгірського району Закарпатської області після переходу більшості вірян під юрисдикцію УПЦ Київського патріархату збирається будувати для себе нову церкву.


«Ми виграли справу за свій статус юридичної особи у Львівському апеляційному адміністративному суді, але опоненти подали касацію, і тепер ми чекаємо на відповідь вже більше півроку», – пояснив СПЖ секретар Хустської єпархії УПЦ протоієрей Іоанн Розман.

За словами священика, наразі громада УПЦ МП села Пилипець не має свого настоятеля. Священнослужителя, при якому церка відійшла до Київського патріархату, було відправлено на спокій, оскільки той досяг вже дуже похилого віку. Вірні громади Різдва Пресвятої Богородиці тимчасово розійшлися по парафіях до сусідніх сіл. В єпархії очікують остаточного судового вердикту, щоб відновлена рішенням суду громада УПЦ МП отримала нового священика та почала будувати свій новий храм.

Громада УПЦ МП у селі Пилипець Міжгірського району перейшла в Київський патріархат у 2015 році.

Тут голова парафіяльної ради і члени церковної «двадцятки» зібрали підписи проти того, щоб «платити Москві», і на підставі цих списків в Закарпатській ОДА перереєстрували статут громади на користь УПЦ КП
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: