Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Школярі Міжгірського району побували у гостях у рятувальників

25 травня, в рамках проведення громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», міжгірські рятувальники провели для учнів місцевої загальноосвітньої школи №1 екскурсію до 4-ї державної пожежно-рятувальної частини. Участь у заході взяли учні 3-іх класів навчального закладу

Спочатку рятувальники показали маленьким гостям приміщення пожежно-рятувальної частини: бокси з пожежними автомобілями, приміщення  навчального класу, де підвищують свої знання рятувальники та кімнату  диспетчерської служби, куди надходять тривожні виклики про різні пожежі та надзвичайні пригоди.

Далі, у формі бесіди,  фахівці ДСНС розповіли школярам про небезпеки, які можуть чатувати на них вдома чи на вулиці. Нагадали про правила використання електропобутових приладів та застерегли від небезпечних ігор з вогнем. Перебуваючи на порозі літніх канікул рятувальники нагадали підростаючому поколінню про правила поведінки поблизу водойм та під час купання. Також окремо зупинилися на дотриманні правил пожежної безпеки у лісах .

Завершальним етапом відвідування рятувального підрозділу стало знайомство з характеристиками пожежних автомобілів, що знаходяться в підрозділі. Рятувальники показали яким обладнанням та спорядженням вони оснащені. Дітки також мали можливість посидіти в пожежній машині та відчути себе у ролі рятувальника.

Наостанок гості подякували працівникам ДСНС за змістовну та повчальну екскурсію, а також пообіцяли  в подальшому дотримуватися порад рятувальників.


 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: