Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Продовжено термін конкурсу на створення офіційної символіки Синевира

 

Аби залучити більшу кількість учасників до участі в конкурсі зі створення офіційної символіки Синевира Синевирським сільським головою видано розпорядження про продовження строку подання документів для участі в конкурсі на створення офіційної символіки територіальної громади Синевира.


Відповідні зміни внесені до Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки територіальної громади Синевира, затвердженого розпорядженням Синевирського сільського голови від 22.02.2015 № 11.

Так, зокрема, прийом заявок на участь у конкурсі на створення офіційної символіки територіальної громади Синевира продовжено до 30 вересня 2016 року (включно).

Перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих відбуватиметься з 01 по 04 жовтня 2016 року.

Громадське обговорення конкурсних робіт та голосування пройде з 05 по 21 жовтня 2016 року.

22 жовтня будуть підведені підсумки громадського голосування.

І наостанок, затвердження Синевирською сільською радою офіційної символіки територіальної громади Синевира відбудеться під час святкування Дня Синевира – 23.10.2016.

Нагадуємо, що на початку березня 2016 року виконавчим комітетом Синевирської  сільської ради оголошено конкурс на створення офіційної символіки територіальної громади Синевира.

Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки населеного пункту, а саме:

- створення ескізу герба та прапора територіальної громади;

- написання тексту та музики гімну територіальної громади.

Основними завданнями конкурсу, окрім  розроблення та створення герба, прапора, гімну населеного пунктує збереження історичної та культурної спадщиниСиневира, утвердження звичаїв ітрадицій верховинського народу, сприяння розвитку туризму, зокрема, поширення інформації про Синевир як культурний, історичний та туристичний центр Закарпаття, популяризація Синевира на українській та міжнародній туристичній арені.

Переможець у конкурсі на кращий герб і прапор територіальної громади, а також переможець у конкурсі на кращий текст і музику гімну Синевира  одержить грошову винагороду у сумі 5000 (п’ять тисяч) гривень кожен.

Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до Виконавчого комітету Синевирської сільської ради на адресу: с. Синевир, 1066, Міжгірський р–н, Закарпатська обл., 90041.

Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку symbol@synevyr.org.ua  з поміткою у назві теми листа «Герб та прапор Синевира» або «Текст і музика гімну Синевира».

Порядок, строки та умови проведення конкурсу, вимоги до його учасників та вимоги до конкурсних робіт визначені у «Положенні про проведення конкурсу на створення офіційної символіки територіальної громади Синевира», затвердженому розпорядженням Синевирського сільського голови від 22.02.2016 № 11.

http://www.synevyr.org.ua/

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: