Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вперше міжгірські волейболістки – учасниці чемпіонату України

Волейбольна команда дівчат Міжгірської ДЮСШ, до складу якої входять учениці Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1,  вже багато років поспіль приємно дивує   своїми успіхами не тільки прихильників цього виду спорту в районі, а й на обласному рівні. Забезпечує перемогу своїм юним вихованкам  відомий тренер на теренах Закарпаття  Василь Миколайович Гриб.  Людина, яка все своє життя присвятила  фізичному вихованню учнівської молоді, вивела на вищі сходинки спортивних арен  не одне покоління  волейболістів.  Їхні перемоги  -  повноцінне відродження  волейболу на Міжгірщині.

 4 травня  дівоча команда  волейболісток з Міжгір’я  захищатиме честь області на чемпіонаті  України з волейболу, що проходитиме впродовж трьох днів на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» в Пущій Водиці. Перед поїздкою ми поспілкувалися з тренером команди Василем Грибом.

-Василю Миколайовичу, ця поїздка справді успіх для вас і вашої команди, та й для району загалом. Як ви досягли такого успіху?

-Всі перемоги в будь-якому виді спорту  досягаються лише напруженою працею і, звичайно, бажанням перемогти. У  моїй команді 12 дівчат – 6-8 класи, дуже  здібні  спортсменки. Мене радує, коли  учні йдуть у спортивний зал, займаються улюбленими видами спорту, а не  віддають перевагу  кафе та іншим непристойним забавам. Так склалося, що я все своє життя присвятив  спортивному вихованню учнівської молоді.  Пригадую  першу  районну  волейбольну команду, яку сформував у 60-х роках  за приїзду на Верховину. На жаль, в живих  майже нікого не залишилося. З 1971 року  почав працювати вчителем фізкультури в Міжгірській СШ.

-З того часу помінялося не одне покоління.  Не одна перемога на рахунку ваших вихованців. І ось – результат. Участь у чемпіонаті України…

-Правду кажучи, мої вихованки впродовж багатьох років тримають пальму першості в області. Але, як бачимо,  участь у чемпіонаті  України братимемо вперше.  І не тому,  що недостатній  рівень спортивної підготовки   наших волейболісток, а все через  відсутність  коштів у районному бюджеті.  На цей раз без будь-яких вагань  підтримав нашу команду  голова районної ради Василь Щур. За його ініціативи  забезпечено  участь міжгірських волейболісток  в чемпіонаті України  та передбачено фінансування з районного бюджету. За що  я особисто, мої вихованки та їхні батьки щиро завдячуємо керівнику району, який  підтримує розвиток  спорту  в нашому краї  і піклується про  спортивний  престиж Міжгірщини на вищих рівнях.

За розмови  голова  районної ради Василь  Щур  аргументовано довів, що районна влада зобов’язана  підтримувати спортивну славу свого краю,  її палких ентузіастів, як , до речі, тренер Василь Миколайович Гриб. – Не посприявши  юним спортсменкам у цій поїздці, - каже Василь Михайлович, - ми вбиваємо у них жагу до перемоги. А цього допустити не можна.

Отож побажаймо  міжгірським волейболісткам  успіхів та нових перемог.

 

Марія Рубець              

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: