Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Не стало найстарішої людини Міжгірщини

 

Життя не вічне - минулої суботи в останню путь проводжали Юстину Біланин. 30 жовтня цього року жінці мало виповнитися 104 роки.


Юстина Василівна родом з присілка Загорб, що адміністративно-територіально підпорядковується Син.-Полянській сільраді. Нелегке життя випало на долю горянки. Особлива нужда сталася з нею у далекому 1939 році, коли чоловік Ілько подався, як чимало його земляків, до Росії у пошуку ліпшої судьби. Лиш через багато літ вона і рідня дізналася трагічної звістки, що похований у Мордовії. Залишився з нею син Степан, якому тоді було всього-на-всього два рочки. Зате щасливою втіхою виявилися онуки, котрих налічувалося аж одинадцять. Серед них у праці, які віддавала всі сили, жила-поживала Ю. В. Біланин аж до глибокої старості, зазнавши правнуків та праправнуків. Односельчани стверджують, що надзвичайно працелюбною була, навіть на схилі літ бралася до будь-якої роботи на домашньому господарстві.

На даний час найстарішою людиною на Міжгірщині вважається Василини Святиня, яка на порозі також нівроку красної життєвої дати – 101 роковин. Проживає довгожителька у Синевирі. І за солідного віку Василина Василівна теж не дає спочинку рукам. На диво зберігши зір, як і пам’ять, бабця найперше полюбляє плести вовняні шкарпетки, а то й моторно попоратися на городі. Взагалі то на Тереблянській долині зараз нараховується найбільша кількість поважного віку осіб з-поміж міжгірчан. Виходить так, що чим вище в горах живеш, то тим довший вік.

 

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: