Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Еколого-освітній захід відбувся у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів

 

Працівники НПП «Синевир» провели еколого-освітній захід у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів з учнями гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Закарпатського центру туризму, які навчаються на базі Синевирсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У ході зустрічі школярі дізналися багато цікавої краєзнавчої інформації, яку ретельно занотували.

Реабілітаційний центр бурих ведмедів Національного природного парку "Синевир" - єдиний в Україні подібний заклад, який взяв під захист клишоногих, що досі перебували у поганих умовах утримання. Центр відкритий для відвідувачів. На площі 12 га утримується 19 бурих ведмедів. За деякими з них учні мали нагоду спостерігати, а деякі залягли у зимову сплячку. Гуртківці дізналися багато цікавого про життя клишоногих і діяльність Національного природного парку "Синевир". Працівники установи закликали молодь з турботою ставитися до довкілля, берегти природу.

Подорож проводилася з метою сприяти пізнанню рідного краю, цікавих об'єктів Національного природного парку "Синевир"; виховувати любов до своєї землі, шанобливе ставлення до природи.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: